Слідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церков

Команда следопітов и дети после лагеряВ рамках проекту Р-500 Нікопольські клуби «Слідопитів» та «Шукачів пригод» місцевої громади церкви Адвентистів Сьомого Дня виступили ініціаторами та провели триденне таборування для дітей та підлітків.

Слідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковСлідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковТабір зібрав учнів недільної школи церков євангельських, УПЦ, ГКЦ, кількох будинків сімейного типу та вихованців ребцентру, на базі якого саме й відбувалися веселі й цікаві події з 16 по 18 червня.

Слідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковСлідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковРазом з пізнавальними та спортивно-розважальними заходами діти прийняли активну участь у квестах «Країна змін, або реформація очима дитини» та «Мандри слідопитів».

Слідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковСлідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковТакож діти мали змогу дізнатися в деталях про клубне служіння церкви АСД й видатного, мужнього героя віри без зброї — слідопита Дезмонда Доса, про якого нещодавно вийшов фільм Мела Гібсона.

Слідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковСлідопити конференції провели у Нікополі табір для дітей з різних церковВсього у таборі побувало близько сотні дітей та підлітків у яких залишились радісні враження. А деякі з дітей висловили бажання приєднатися до клубів.

Пастор Юрій Федоров

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2018
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.