Бердянскі адвентисти допомогли дітям та їх батькам почати свідомо відноситися до свого здоров’я

Сотрудники детсадаУ дошкільному навчальному закладі № 28 «Малятко» міста Бердянська проходила Виставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськості.

Виставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіВиставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіГоловним досягненням цього заходу стало бажання усіх присутніх відповідально та свідомо відноситися до свого здоров’я, здоров’я своїх дітей, використовувати для оздоровлення природні фактори, створені Богом та бажання поглиблювати свої знання з цієї теми.

Виставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіВиставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіВиставку підготувала вихователь-методист Дитячого Навчального Закладу Олена Борзенкова. Активну участь у виставці прийняли консультанти: вчитель-логопед Тетяна Борзенкова, вихователь Ольга Бондаренко, кастелянка Людмила Бондаренко.

Виставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіВиставка здоров’я для батьків, педагогів та громадськостіДякуемо Богу за натхненне служіння у цьому проекті сестер з громади № 2 Адвентистів Сьомого Дня м. Бердянська.

Яна Гуйвик

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2021
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.