Вниманию поступающих в ВУЗы

Інформація для учнів, у яких іспит ЗНО — 2013 призначен на суботу. (фізика, географія, іноземна мова)

Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуваннях з окремих предметів, що проводитимуться в суботу, то маєте можливість скласти тест із цього (цих) предмета (-ів) під час додаткової сесії зовнішнього оцінювання, що відбудеться 4 — 11 липня 2013 року. Для цього крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного (-их) предмета (-ів) у додаткову сесію, де вкажіть причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.

УВАГА!!! Додаткову заяву треба зразу відправляти зі всіма документами: заява- реєстраційна картка з фотографіями; копія паспорта, заяву для перенесення іспита на додаткову сесію; копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з навчального закладу.

Додаткову консультацію можна отримати за тел. (093) 390-76-94 Литвинюк Тетяна

Додаткову інформацію про ЗНО шукайте у розділі Відділ етичного виховання.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2013 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Татьяна Литвинюк

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2023
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.