Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам’янське

Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам'янськеБлизько сорока дітей з малозабезпечених родин разом з мамами, татами та бабусями дізналися про справжній сенс Різдва під час лялькової вистави, яку організувала для них громада адвентистів сьомого дня.

Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам'янськеВистава відбулась 12 січня у м. Кам’янське у Духовному центри адвентистської церкви.

Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам'янськеПід час зустрічі дітки також отримали подарунки від Ісуса. Ці подарунки за ініціативою АДРА України з радістю та щедрістю зібрали адвентистські громади міста, взявши участь у всеукраїнському проекті «Діти дітям».

Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам'янськеТакож, діти та дорослі мали нагоду познайомитися з всесвітнім Слідопитським рухом адвентистської церкви та були запрошені до відвідування місцевого клубу, відкриття якого планується незабаром.

Виставу для дітей з малозабезпечених родин організували адвентисти у м. Кам'янськеЮрій Федоров
Фото Юрій Федоров

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2022
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.