Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людей

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людейЦерквою АСД у місті Енергодар у лютому та березні 2020 року було проведено ряд програм, що були спрямовані на задоволення актуальних потреб та проблем оточуючих жителів міста.

Були проведені наступні програми:

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людейБлагодійний захід (5 лютого 2020 року) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (більш детально — https://logosinfo.org/2020/02/09/volonteri-mizhnarodnogo-blagodijnogo-fondu-krok-z-nadiyeyu-predstavili-svoyu-rizdvyanu-programu-u-misti-yenergodar/).

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людейПрограма «Гармонія життя» (21 лютого — 29 лютого 2020 року) — була спрямована показати людям, що таке ефективне мислення та допомогти покращити взаємовідносини у сім’ї, з дітьми, колегами та друзями.

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людейПрограма «Зцілення душевних травм» (22 лютого — 1 березня 2020 року) — спрямована донести до людей звістку, що насправді душевні травми може зцілити тільки наш люблячий Творець.

— На теплій зустрічі «За чашкою чаю» (23 лютого 2020 року) як дорослі так і діти могли поспілкуватися в дружній атмосфері, прийняти участь в цікавих конкурсах, почути настанови пастора (більш детально — https://logosinfo.org/2020/03/09/adventisty-energodara-organizovali-dlya-svoix-druzej-vstrechu-za-chashkoj-chaya/).

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людейРозважальний захід «У колі друзів» (4 березня 2020 року) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, приурочений до Міжнародного жіночого дня 8 березня (більш детально — https://logosinfo.org/2020/03/12/v-energodari-adventisti-proveli-rozvazhalnij-zaxid-dlya-ditej/).

Церква Адвентистів Сьомого Дня у місті Енергодар намагається відповідати на потреби оточуючих людей— Поетичний вечір «Любов’ю дихає все» (7 березня 2020 року) — на якому були присутні творчі люди міста Енергодара, лунали спів та вірші про любов. На зустрічі люди дізналися про те, що любов буває різною, але найбільша любов — це любов нашого Творця до нас, людей.

Нажаль із-за введення карантину у місті церква змушена відмінити заходи, заплановані на другу половину березня та квітень, а саме: канікулярна школа «Енерджики», вечір пам’яті Анни Герман, пізнавальну програму Першого Київського астроклубу.

Церква сподівається, що дії уряду, спрямовані на перешкоджання розповсюдження вірусу COVID-19 та введення карантинних заходів у країні принесуть добрі результати і вбережуть тисячі життів. Та після закінчення карантину планує продовжити активну роботу з допомоги оточуючим у відповіді на їх потреби.

Олександр Козлов

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2021
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.