Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодь

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодь29 серпня дві адвентистські громади у Маріуполі зібралися для проведення богослужіння, щоб разом дякувати Богові та просити Божого благословення на дітей та молодь напередодні нового навчального року.

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьТридцять дітей від 1 до 14 років, а також їхні батьки стали учасниками цієї зустрічі у молитовному будинку. Частина з них були гостями, які вперше завітали до адвентистської церкви.

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьАдвентистська молодь разом з підлітками та дітьми підготували спеціальну програму, у якій показали що не тільки отримання знань у школі або виші, а в першу чергу пізнання Бога, є найважливішою справою життя.

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьЗавдяки партнерскому проєкту «Samaritan’s Purse» усі діти отримали спеціальні подарунки та долучилися до біблійного курсу «Найвеличніша подорож».

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьТакож під час богослужіння дякували Богові за сім’ю Катерини та Артура Бузаджи, які виховують п’ятеро дітей, та цього місяця відсвяткували 20-річчя подружнього життя.

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьПід час богослужіння громада також прийняла у члени церкви сестру Анастасію Акимченко, яка уклала завіт з Богом через водне хрещення. Ця подія також відбулась у серпні, під час молодіжного табору на Арабатській стрілці.

Напередодні навчального року у Маріуполі молились за дітей та молодьНаприкінці богослужіння за всю малечу була звершена молитва про Божу охорону та допомогу у навчанні.

Валентин Загреба
Фото Анна Скалдіна, Микола Лесогор

Прокомментировать

© «Логос Инфо» Восточно-Днепровская Конференция церкви АСД, 2021
Использование материалов сайта LogosInfo.org разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки и тексты принадлежат их авторам.